Komplexné služby pre váš obchod a prezentáciu na internete. Prečo si vybrať práve nás?

Máme bohaté skúsenosti a vyznáme sa v podnikaní na internete. Využite naše know-how a prezentujte sa na internete.

Prezentačné webstránky Prezentácia s dizajnom na mieru

Webová stránka je dnes komunikačný a marketingový nástroj. Jej obsah by mal tvoriť kvalitný zdroj informácií, ktorý Vám pomôže dosiahnuť Vaše ciele. Prezentujte sa s prepracovaným grafickým dizajnom na mieru a funkčným rozložením prvkov.

Viac info  Prejsť na Referencie

Internetové obchody Eshopy namieru

Internetový obchod je možnosť predávať Vaše produkty do rôznych častí krajiny, do rôznych krajín, a tým posunúť Vaše podnikanie do väčších možností. Dokonalosťou a funkčnosťou eshopu vám pomôžeme dosiahnuť Vaše ciele a rýchlu návratnosť investície.

Viac info  Prejsť na Referencie

Online marketing, SEO optimalizácia  

Správa kontextovej reklamy a SEO optimalizácia pre lepšie umiestnenia vo vyhľadávačoch. Presne cielená na potenciálneho zákazníka, pričom neplatíte za jej zobrazenie ani umiestnenie. Platíte len za klik.

Viac info

Technická podpora Pre našich zákazníkov

Naši klienti majú k dispozícii systém technickej podpory - Klientský portál. Projektový manažér dohliada na Vaše požiadavky, aby sa dostali k správnym pracovníkom. S našou odpoveďou reagujeme promptne, aby ste vedeli pokračovať vo svojej práci bez zbytočných zdržaní. Sme Vám k dispozícii cez pracovné dni od 8:00 - 16:00.

Prejsť na Klientský portál

 

Optimalizácia zobrazenia RESPONZÍVNE, FUNKČNÉ A MODERNÉ

Je dôležité, aby podanie web stránky bolo dodržané, nech návštevník navštívi web stránku z akéhokoľvek prehliadača alebo zariadenia. Web stránku preto optimalizujeme pre majoritné webové prehliadače a mobilné zariadenia.

Synchronizácia produktov Synchronizácia skladu, produktov od dodávateľov

Pre jednoduchšie spravovanie produktov v eshope, alebo katalógu, je vhodná automatická alebo ručná synchronizácia produktov od dodávateľa. Synchronizácie vytvárame na mieru a podľa požiadaviek zákaznika.

Redakčný systém, aj pre agentúry Redakčný systém pre správu obsahu

Internetové stránky, obchody a portály prevádzkujeme na nami vyvinutom redakčnom systéme NeoWebsystem, pomocou ktorého si môžete  kedykoľvek aktualizovať obsah vlastnými silami. Šetríte čas a peniaze. Náš systém ponúkame aj reklamným agenturám.

prejsť na Redakčný systém

Branding, logotyp, Tlačoviny Firemná identita

Profesionálne a originálne logo je prezentáciou aj obrazom firmy a jej filozofie. Vytvoríme nezameniteľný branding (logo, tlačoviny,..), ktoré budete neustále používať a prezentovať sa ním na verejnosti.

Máte záujem aj Vy o naše služby?

Napíšte nám