Postup.

Konzultácia

Telefonicky alebo u nás v kancelárii sa porozprávame a zistíme, aké sú Vaše predstavy. Kto sú Vaši klienti, na koho bude stránka alebo internetový obchod cielený.

1

Analýza a ponuka

Po dodaní podkladov, ucelení predstáv a potrieb, finalizujeme zadanie a pripravíme cenovú kalkuláciu na mieru.

2

Zmluvy a záloha

Nič neskrývame. Pred realizáciou stránky vypracujeme zmluvnú dokumentáciu a požadujeme 50% z dohodnutej ceny webstránky. V tejto fáze Vám vieme dať termín úvodného grafického návrhu. Druhých 50% platíte po odovzdaní diela.

3

Grafický návrh

Úvodnú stránku upravujeme a vylaďujeme podľa pripomienok zákazníka. S našimi odporúčaniami a Vašimi pripomienkami vyladíme webstránku k Vašej spokojnosti. Termíny sa snažíme dodržať podľa dohody.

4

Programovanie

Nasadenie webstránky realizujeme hneď po schválení grafických návrhov. Stránku vyvíjame na našich serveroch. V tejto fáze sa robia všetky programovacie práce.

5

Obsah a testovanie

Pripravíme testovací obsah a zaškolíme Vás do správy obsahu. Počas tejto fázy testujeme správnu funkčnosť stránky.

6

Spustenie projektu

Keď je obsah, webstránka vyladená a pripravená, projekt spúštame na produkčnom serveri.  Pripavíme e-mailové adresy, nasadzujeme HTTPS certifikát. Stránku oficiálne spúšťame.

7
loading

Napíšte nám.

Kontaktné údaje
Mám záujem
Rozpočet (€)

Spracovanie Vašich osobných údajov v kontaktnom formulári je oprávneným záujmom riadneho vybavenia Vašej žiadosti. Viac informácií o spracovaní osobných údajov