Prezentačné stránky ako súčasť Vášho biznisu

Webová stránka je dnes komunikačný a marketingový nástroj. Jej obsah by mal tvoriť kvalitný zdroj informácií, ktorý Vám pomôže dosiahnuť Vaše ciele. Je súčasťou konceptu vizuálnej prezentácie Vašej spoločnosti a mala by vychádzať z vízie a cieľov spoločnosti. Umožní Vám to jednoznačne sa odlíšiť od svojej konkurencie. Ako základ sa používa Vaše logo. Kvalitné webové stránky sú jedným z najlacnejších informačných a propagačných nástrojov.

hotelsunpresent.jpg.thumb.jpg  screenshot_dizajn.neonus.sk_2017_06_27_14_58_39.png

 

Grafický dizajn na mieru

Dizajn webovej stránky predstavuje spôsob prezentácie firmy pre návštevníkov na internete. Dotvára celkový obraz firmy a často na základe nej si návštevníci dotvoria názor o Vašej firme. Najväčší dôraz pri dizajne sa kladie na výzor, prehľadnosť a úroveň www stránok. Čím sú zaujímavejšie, tým viac návštevníkov zaujmú.

solisko_entry_f_2.jpg  apiagra_uvod7.jpg  prepisany_uvod_skdomy.jpg  dsslovik_entry01.jpg

 

Správa obsahu

Náš CMS systém zameraný na správu obsahu Vášej prezentačnej stránky je ľahko prispôsobiteľný požiadavkám a potrebám klienta. Používanie administrácie je naozaj jednoduché. Nepotrebujete byť odborníci na to, aby ste si spravovali stránku úplne sami. Ušetrí Vám čas, ktorý môžete využiť na ďalší rozvoj podnikania.

  prida__text.png  fotogaleria.png

NWS admin je prisposobený tak, aby sa dal používať pod mobilnými zariadeniami. Administrácia je optimalizovaná hlavne pre Google Chrome a Firefox.

 Pozrite si naše najnovšie prezentačné webstránky s dizajnom na mieru.

Prejsť na Referencie

Máte záujem aj Vy o naše služby?

Napíšte nám