Internetové obchody navrhované individuálne pre Vás

E-commerce alebo elektronické obchodovanie je možnosť predávať Vaše produkty do rôznych častí krajiny, do rôznych krajín, a tým posunúť Vaše podnikanie do väčších možností. Základom je ponúkanie zodpovedajúceho, užívateľsky prívetivého zážitku z nákupu. Zákazníci si najviac zapamätajú emócie, samotný pocit z nákupu a pri ďalšom nákupe sa k Vám vrátia.

 

screenshot_www.neowebsystem.sk_2017_06_27_11_54_40.png               screenshot_www.heikosport.sk_2017_06_27_12_21_41.png

 

Grafický dizajn na mieru

Prezentujte sa s prepracovaným grafickým dizajnom na mieru a funkčným rozložením prvkov. Grafický dizajn sa nachádza všade okolo nás, ovplyvňuje všetko, čo vidíme, kupujeme a s čím prichádzame do kontaktu. Predstavuje spojenie vizualizácie nápadov s účelom zapôsobiť na svojho pozorovateľa. Použitie vhodného pozadia, vkusných farieb, dizajnu, fotografií, písma udržuje zákazníka na stránke a vedie k úspešnému predaju produktu.

 

era_entry2.jpg  andashop.png  decointerier.jpg  heikosportuvod.png

 

Správa obsahu

Náš CMS systém zameraný na správu obsahu Vášho internetového obchodu, vďaka jeho modulárnej štruktúre je ľahko prispôsobiteľný požiadavkám a potrebám klienta, čím klient dostane presne to, čo potrebuje. Používanie administrácie je naozaj jednoduché. Nepotrebujete byť odborníci na to, aby ste si spravovali stránku úplne sami. Ušetrí Vám čas, ktorý môžete využiť na ďalší rozvoj podnikania.

 

        screenshot_www.neowebsystem.sk_2017_06_27_11_48_03.png         screenshot_www.neowebsystem.sk_2017_06_27_10_53_25.png

NWS admin je prisposobený tak, aby sa dal používať pod mobilnými zariadeniami. Administrácia je optimalizovaná hlavne pre Google Chrome a Firefox.

Dokonalosťou a funkčnosťou eshopu Vám pomôžeme dosiahnuť Vaše ciele a rýchlu návratnosť investície.

 Pozrite si naše najnovšie eshopy s dizajnom na mieru.

Prejsť na Referencie

Máte záujem aj Vy o naše služby?

Napíšte nám